Dominium Cienia

czyli Światy Alternatywne


  • Index
  •  » Duukan
  •  » [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

#256 2010-01-31 20:11:42

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

wiesz, tu działa to o dziwo całkiem sphrrawnie, gdyby nie to nie wdzieli by mnie w tym labohratohrrium, a tak – jest papiehrr i musza, nawet jeśli nie jestem cycata człowieczką którą może posuwać trzech na rhaz…No pewnie, ze o lodówce, 160 wysokości, używana, ślady użytkowania ale sprawna od zahrraz, 250 khredytów *poprawił się. Położył gazetę na kolanach a twarz oparł na chwile o pięść*

Offline

 

#257 2010-01-31 20:17:00

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

Mnie by to sklasyfikowali jako niebezpieczny dla życia i zdrowia otoczenia *Roześmiał się cicho i chrapliwie, bo jakoś sam siebie za biurkiem nie wyobrażał. I do tego w jakimś garniturze... okropność. Miał już robotę i był z niej zadowolony, póki jeszcze jakieś kończyny nie utracił* No tak, cycate człowieczki, te to wszędzie się wcisną ze swoimi "szparkami"... ale wracając do lodówki... w sumie, na razie dobre. A ile nowa kosztuje? *Wolał znać orientacyjną cenę, ile zaoszczędzi na tym wydatku, bo na razie kupi tą z ogłoszenia. Zdezynfekuje się ją porządnie i pochodzi przez jakiś czas*

Offline

 

#258 2010-01-31 20:23:12

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*Podniósł łeb i popatrzyl an niego z powagą* Ooo… nowa… ale ambicje masz… no to… hmm… póltohrra tysiąca do dwóch… ale ta to jakaś fihrrma nieznana, jedziemy dalej… słuchaj… 120cm, jedna szuflada zamhrrażahrrki, 3 w lodówce, D-ahrrctic, zie… zielona, łał, 200 khredytów *Skonczył i spojrzał na Tanga, co by się w tej kwestii wypowiedział*

Offline

 

#259 2010-01-31 20:27:58

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

No co, tak dla porównania cen *Rzucił obojętnie i wyprostował się w fotelu, by lepiej się wsłuchać w oferty używanych lodówek* Trochę mała, ale co tam, cena niezła. Jest coś jeszcze? *Dla Seco pewnie wydawałoby się idealna, ale Tang był amatorem dobrego jedzenia, więc trochę tego tam może napchać*

Offline

 

#260 2010-01-31 20:32:55

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*Niiee, dla Seco wcale nie idealna. Nie lubił się schylać, a do 120centymetrowej na pewno by musiał, chyba ze stałaby na stole, co u Secorshy raczej dziwić nie powinno* thrrwa przeszukiwanie, thrrwa, przeszukiwanie, Tangohrrn idź po piwo, jest w kuchni, thrrwa przeszukiwanie… pralka to nie, phtrranie jest dla ciot…

Offline

 

#261 2010-01-31 20:38:02

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

Ooo masz piwo? *No to wstał od razu na nogi, bo poszukiwaniami zajmował się Seco, on tylko określał czy może być, czy nie. Gdy był w kuchni usłyszał coś o pralce oraz o tym, ze pranie jest dla ciot* Tee... ja tam do prania nic nie mam. Gdybym miał porządne ubranie to pralka by się przydała fierfek... właśnie, jeszcze szafę muszę kupić i ubrania... *warknął bez entuzjazmu, bo sprzęty do mieszkania będzie chyba kolekcjonował przez kilka tygodni, chyba, że wygra na prawdę dobrą walkę, wtedy zainkasuje trochę większą nagrodę. Piwo znalazł nawet szybko, więc je wziął i wracając do salonu podał jedno kaleeshowi* Masz...

Offline

 

#262 2010-01-31 20:44:55

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*Seco prychnął do gazety* żonę sobie kup. Nie będziesz musiał się takimi piehrrdołami przejmować. Albo dwie, jedną do szafy a drugą do phrralki. Mi mama pierze. Znaczy się Flehrr *Zagwizdał, przewracając kartkę, na tej bowiem stronie się skończyły. W gospodarstwie domowym nic już nie było poniżej trzech stówek, wiec szukał teraz pod „Różne”. Wziął piwo i… trzymał. Podniósł wzrok, który mówił: „Otworzyć”. Ci, co dłużej przebywali  Seco znali te jego skróty myślowe. On trzymał butelkę/puszkę, kierował ku drugiej osobie, a  ta otwierała. Bez słow* O, ktoś chce sprzedać phroteze lewej nogi

Offline

 

#263 2010-01-31 20:50:47

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

Co ty pierdolisz... facet musi umieć dać sobie radę sam bez kobiety... ooo to mamusia ci pierze? No ładnie, ładnie... *W jego głosie można było dosłyszeć lekką kpinę z tego powodu, bo sam się nigdy kobietą nie wyręczał (nie licząc wczesnej młodości, kiedy to te podstawowe domowe czynności wbijano mu do głowy). Spojrzał po chwili na Seco i już miał usiąść, gdy skojarzył parę rzeczy: wzrok, puszka, jedna ręka. No tak, gafa...* A no tak... *Położył na stoliku swoje piwo po czym otworzył jego puszkę* Tak? To sobie kup a potem daj ogłoszenie, wymienię lewą nogę na prawą rękę

Offline

 

#264 2010-01-31 20:56:38

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*Odgryzł się ostrym spojrzeniem, w którym jednak wrogości nie było, choć miłości też nie* Ty, to nie głupie, tylko najpiehrrw trzeba mieć tyle kasy. Dzieki *napił się piwka i od razu zmrużył oczy* No ale słuchaj tego, to jest w sam raz dla Ciebie: Lodówkę i kuchenkę  oddam w zamian za pomoc w remoncie. To nie głupia altehrrnatywa, ja myślę sobie

Offline

 

#265 2010-01-31 21:00:41

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

Taa... tobie matka widać nie kazała prać ubrań w rzece w czasie wojny. Czasami se myślę, że to była lekka przesada *Mruknął nieco rozbawiony zarówno jego reakcją jak i swoimi wspomnieniami z lat młodości. Różnili się dosyć pod względem kulturowym, ale jakoś się dogadywali* I kuchenkę też? Nieźle... przy okazji podpatrzę też coś o tutejszych technikach remontowych. U mnie też by się przydało... jakieś namiary? *Sięgnął po swoje piwko i otworzył je, ale już nie miał ochoty siadać w tym nieco już zapadniętym fotelu. Sączył więc powoli browarka i krążył po pokoju namyślając się nad kilkoma kwestiami*

Offline

 

#266 2010-01-31 21:05:57

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

Nie, nie kazała, jedynie dhrruga żona ojca kiedyś kazała mi phrrać, jak miałem 12 lat, za kahrrę *zwierzył się ze swojej przeszłości. Można przypuszczać, ze pranie u kaleeshów nie było tak częstą czynnością jak u innych ras* Mamy numehrr telefonu. To pewnie jakaś babcia, często tak się ogłaszają, bo nie mają kasy dla fachowca, a  płacenie w towarze jest tańsze niż w gotówce. Ja bym zadzwonił, gazeta ma dwa dni, wiec może być nieaktualne, ale może bedziesz miał fahrta?

Offline

 

#267 2010-01-31 21:11:04

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

To się ciesz, ja miałem cały zestaw począwszy od prania a skończywszy na gotowaniu pod ostrzałem artyleryjskim... ale tego już sam się nauczyłem. W sumie szczury z ognia nie są złe... *No tak, co wojna robi z ludzi (i Taungów) jeśli trzeba żywić się byle czym i do tego upolowanym? Ale przynajmniej wie, że z głody w jakieś dżungli nie padnie* Dobra, daj ten numer i zobaczymy... o ile biedna staruszka na mój widok nie wyzionie ducha... *Wypalił z lekkim entuzjazmem, bo jednak oszczędziłby te kilkaset kredytów a to już sporo, jak się niczego nie ma* Yyy... pożyczysz telefon? *Głupio tak bez telefonu być, no ale jeszcze nie pomyślało tym gadżecie. Będzie musiał skorzystać z jakieś promocji u jakiegoś większego operatora*

Offline

 

#268 2010-01-31 21:17:26

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

Jak wyzionie to możesz więcej zyskać-  wszystko wyniesiesz i to bezkahrrnie, a oni stwierdzą zawał. Pewnie jeszcze do nas do labohratohrrium jej zwłoki zawiozą. Numer to… *I podał numer, po czym wziął łyczek piwa, a potem następny, po czym nadal trzymając puszkę nacelowal pazurem na krawędź łóżka* Telefon. Bierz

Offline

 

#269 2010-01-31 21:24:13

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

No niby tak... gorzej jak gdzieś spisze dobytek i takie tam... *No cóż, nie lubił bawić się w złodzieja, więc wszystko by pewnie zależało od sytuacji w której by się znalazł. Teraz jednak nie ma co myśleć o tym, co by się stało, gdyby babcia wyzionęła ducha* Dobra, dzięki... *Wziął numer i podszedł do łózka, by poszukać telefonu. Znalazł go dosyć szybko i z małym trudem wbił cyferki. Przystawił sobie urządzenie do otworów usznych, gdyż małżowin nie posiadał, co było lekkim utrudnieniem. No i czekał... W końcu dodzwonił się* Witam, dzwonię w sprawie ogłoszenia w gazecie. Tego o pomocy w remoncie w zamian za urządzenia kuchenne... *Zaczął spokojnie, starając się ze wszystkich sił, by jego głos nie odstraszył od razu rozmówczyni*

Offline

 

#270 2010-01-31 21:34:10

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*Secorshy jakoś się nagle wesoło zrobiło. Ale to był Secorsha, wiec nie był to lekki tłumiony uśmiech, tylko chichot który trzeba było tłumić silnym naciskiem, w tym przypadku puszką -  bo owym narzędziem zatkał sobie usta. Wbił zęby w aluminium i aż czkał  od dławionego chichotu. Ogłoszeniodawca owszem byłą staruszka, na pewno nie krewetka a to już plus. Ogłoszenie okazało się aktualne, ale pani chyba nie zaufała Tangornowi, bo adresu podać nie chciała, mówiąc ze jeszcze się zastanawia*

Offline

 
  • Index
  •  » Duukan
  •  » [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy
A tam... w klejnocie berła Cienia – władcy absolutnego, tyrana ubranego w atłasy, czekała na nich niespodzianka...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plumarlidlaswiata duel skrawmech