Dominium Cienia

czyli Światy Alternatywne


  • Index
  •  » Duukan
  •  » [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

#241 2010-01-31 18:23:58

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

No jak masz tylko kiełbachę to jednak by trzeba było skoczyć... *Pozbierał się z ziemi a wszystkie zbędne elementy (w tym rozwalony, stary zamek) położył na stoliku, by potem łatwo to wszystko zebrać do jakiegoś worka i albo sprzedać na złom albo po prostu wywalić gdzieś do śmietnika.* No i będzie... a właśnie, to mi przypomniało, ze też będę musiał zrobić jakieś zakupy... ale najpierw trzeba kupić lodówkę... fierfek, do dupy się zaczyna wszystko od zera... *pomasował sobie policzek lewą dłonią i patrzył nieco zamyślony na tą biedną, samotną, gołą kiełbasę, która wywołała w nim jakieś pseudofilozoficzne rozważania*

Offline

 

#242 2010-01-31 18:42:32

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

No, ja też… *mruknął, odnośnie zakupów rzecz jasna, a potem nastała cisza, czyli owe rozważania o których mówił Tang. Seco poderwał łeb, jakby w  nagłym olśnieniu, ale odbicie zamyslonego łba w jego tęczówce ostudziło entuzjazm* No jedź tą kiełbache, przecież stahrrczy dla nas dwóch, nie? Zakupy można zhrrobić, juthrro będę wracał z  labohrratohrrium to kupie…a  co do lodówki – może wahrrto najpiehrrw kupić gazetę i poszukać używanej…a  czekaj, gazete to ja mam. Jedź, a  potem poszukamy *po czym sam ułamał jedna trzecią całej porcji i zabrał się za swój pierwszy tego dnia posiłek. Sniadanio-obiad*

Offline

 

#243 2010-01-31 18:46:51

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*No cóż, nie wypadało tak odmawiać, ale jedna kiełbasa to w przypadku Tanga ledwie przekąska, bo jak na swoją posturę to jadł sporo, ale ostatnio to trochę pościł z powodów finansowych. Tak czy inaczej zabrał sie za jedzenie, urywając odpowiedni kawałek kiełbachy, która po chwil zniknęła w jego ustach* No używana może być, póki co nie mam za dużo forsy. Mam nadzieję, że potem na coś się lepszego uzbiera... *Podrapał się po głowie w zamyśleniu. Kiedyś finansami się nie przejmował, a teraz to był jego główny problem... przeklęty świat. I jak tu planować sobie przyszłość?*

Offline

 

#244 2010-01-31 18:50:38

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*Pracą rąk, rzekłby wieszcz, ale wieszcza tu nie było, był tylko Seco, który stal oparty o sciane nieopodal dziury wybitej swego czasu przez Tanga i żuł obiadośniadanie* A może khrredyt, Tang? Jesteś gladiatohrrem, dobhrra passa i za 3-4 miesiące wszystko spłacasz. Lepiej łapać póki ma się fohrrme, bo lata lecą, nie żebym coi dogadywał, wiesz… *po czym odepchnął się barkiem i kiwając się ruszył z powrotem do „salonu”* A lodówke to się znaaajdzie…

Offline

 

#245 2010-01-31 18:55:42

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

Ta, żeby bank wpierdolił mnie żywcem z procentów? Nie miałem zaufania do tej instytucji u siebie to i tutaj nie mam... *Sceptycznie nastawiony był do pomysłu wzięcia kredytu w banku, ale sama idea pożyczki była nawet ciekawa. Tylko skąd by tu wytrzasnąć coś takiego? Taung w zamyśleniu oparł się plecami o ścianę palcami prawej dłoni zaczął pocierać swój podbródek* No tak, latka lecą i lecą... na starość to bym chciał sobie farmę kupić na jakimś zadupiu... *wycharczał w zamyśleniu, przez co mu się wymsknęło to, bo nigdy nikomu tego nie mówił. Przecież był młody (w miarę), silny i tak dalej, to po co zawraca sobie głowę jakąś farmą?*

Offline

 

#246 2010-01-31 19:06:06

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*Secorsha zatrzymał się w wejściu i leniwym, oszczędnym ruchem spojrzał w bok, na Tanga. Potem przed siebie, na zamknięte drzwi, a  potem znowu w bok* Syndykat ci porzyczy, jeśli udowodnisz, ze  jesteś wahrrt inwestycji. Każdy sponsohrr lubi kiedy jego ludzie odnoszą sukcesy i reklamują mahrrkę, nie? *Skin ał głową, jakby woląl go za sobą i teraz już definitywnie do salonu wszedł, po drodze podziwiając zamek. Zadowolony był, widać to było po każdym jego geście* Fahrrma? Nie no, zajebiście, ale na Venui, tutaj możesz hodować najwyżej papierzaki, ziemia jest tak skażona, ze nic nie chce rhosnać…

Offline

 

#247 2010-01-31 19:11:48

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*Dopiero po chwili dotarło do niego to co powiedział Seco, wiec ruszył swój shebs i wszedł za nim do salonu* O Syndykacie to ja wiem tyle co nic... *Uśmiechnął się leniwie widząc zadowolenie kaleesha z jego zamka. Trochę się przy tym badziewiu namęczył, ale przynajmniej nie poszło to na marne i się właścicielowi mieszkanka podoba* Jak już zakładać farmę to gdzieś w cholerę stąd, na uboczu... zacofana planeta. Lubię takie równiny, sawanny... lasy to tylko do polowania... *Miał czas, znajdzie kiedyś odpowiednią planetę i wtedy zacznie dopiero myśleć nad kupnem gruntu. Jak będą kredyty...* Może na stare lata znajdę jeszcze kogoś godnego, komu bym mógł przekazać wszystko co wiem... jak mój buir przekazał mnie

Offline

 

#248 2010-01-31 19:16:01

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*Usiadł na podłokietniku fotela o bokiem oparł się o oparcie. Patrzył spokojnie, nadal wprowadzając kiełbachę, bo po przebudzeniu wilczego apetytu nigdy nie miał* O Syndykacie bezpiecznie jest nic nie wiedzieć *odparł krótko. Jak ktoś, kto jednak wie i to sporo* Ale mogę ci to załatwić. Gladiatohrr, jeśli nie zainwestuje w siebie, szybko traci wydajność… *Popatrzyl w sufit, przełknął, popatrzył na zamek i znowu mu się gęba cieszyć zaczęła* Tutaj… jakby Flehrr miała tu swoje dzieci, to mógłbyś przekazać jednemu z nich... a tak – nikomu. Wszyscy to idioci

Offline

 

#249 2010-01-31 19:25:45

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*Siadł na tym samym co przedtem fotelu, który cicho zatrzeszczał w proteście, więc musiał siedzieć ostrożnie, by go nie rozwalić* No tak, lepiej żyć w błogiej nieświadomości, co? *Uśmiechnął się do Seco chytrze, bo podejrzewał, że ten ma jakieś tam kontakty z Syndykatem, ale wolał się w to nie zagłębiać. Nigdy nie pociągały go ciemne, przestępcze sprawki, choć tutaj pewnie zmieni swoją opinię o tym.* No tak, trzeba sprzęt mieć dobry. Póki co mam tylko swój pancerz i sztylety, ale coś porządniejszego by się przydało... *Opadł nieco na fotel i uśmiechnął się sam do siebie na wspomnienie swojego starego, prywatnego arsenału. Miał tam dziesiątki broni zebranych z pól bitew i wiele egzotycznych i bardzo śmiercionośnych. Tutaj z radością by użył choćby takich trandoshańskiwch spluw* Oj Seco, co do przekazywania wiedzy to nie jest takie hop siup... ten, któremu się to przekazuje musi mieć dusze wojownika, ten ogień w sobie. A niestety coraz mniej takich osób...

Offline

 

#250 2010-01-31 19:32:38

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

Nie, po phrostu lepiej się nie nahrażać jak się nie musi po phrrostu. Świadomość nie ma tu nic do tego zupełnie jak myślenie usthrroju, nie? *Wzruszył ramionami jakby dodawał: „Z resztą nieważne”. Co do nauki, to Tang miał racje. Z osła nie zrobisz konia choćbyś i siodło nań wsadził* Top co, lodówki szukamy? *wstał. Nie miał już kiełbasy, została zeżarta. Przeszedł się po mieszkaniu w poszukiwaniu gazety* Umiesz czytać w tym ahrrcyzakhręconym języku?

Offline

 

#251 2010-01-31 19:38:41

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

No tak. *Wolał już nie drążyć tego tematu, tak dla własnego i dla Seco bezpieczeństwa. Może przyjdzie czas na taka rozmowę, ale póki co nie czuł, by informacje o Syndykacie były mu niezbędne do przetrwania* No tak, lodóweczka... jedziemy z tym... *Klasnął w dłonie ożywiwszy się bardziej, bo to może być nawet zabawne. Po chwili jednak nieco mu mina zrzedła* No coś tam umiem, ale będzie trudno z tym... ledwo się tego kopniętego języka nauczyłem *Podejrzewał, że kaleesh ma podobne problemy z tym co Taung, więc co dwie głowy to nie jedna*

Offline

 

#252 2010-01-31 19:45:06

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*Ale kaleesh tylko uśmiechnął się, jednocześnie tryumfalnie co z  wyrozumiałością i zrozumieniem. Czytał i pisał w jezyku wspólnym całkiem dobrze, ciągali go po kursach i różnej resocjalizacji. Nie był wcale taki najgorszy* Zastanawiam się czy w tym roku do egzaminu dojrzałości nie podchodzić, stahrry! *podniósł do gory palec. Trochę przesadził, ale w przyszłości na pewno bez problemu otrzyma ów papier. Znalazł gazete* No, z przedwczoraj… kupiłem ją bo jest ahrrtykkulik o Kahrrecie V6. Bo genehrralnie to ja tylko te kolohrrowe, z obhrrazkami, wiesz… *I z gazetą usiadł w swoim fotelu* Gotów na wysłuchanie dzisiejszych gohrrących ofehrrt mhrożacych khrew w żyłach lodówek?

Offline

 

#253 2010-01-31 19:51:48

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*No cóż, Tanga to nikt po kursach nie ciągnął i sam się musiał nauczyć wszystkiego, co w pewnych momentach doprowadzało go do napadu furii z powodu wszechogarniającej frustracji. No ale teraz to jakoś mu szło z tym wszystkim* Że jak? Jaki egzamin? *Zmrużył oczy bo nie wiedział za bardzo o co chodzi. Na Mandalore nie mieli takich egzaminów, jedynie przed wstąpieniem na uczelnię robiono wstępny egzamin, czy kandydat się andaje czy nie. AA potem już szedł normalny cykl i dyplom* No tak, wielbicielem samochodów jesteś... dawaj te lodówki, ustrzelimy zaraz którąś

Offline

 

#254 2010-01-31 20:00:14

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

Tutaj tak jest, w moim wieku masz już tyle papierów ile wazysz *odparł, przekartkowując gazetę. Na chwile zatrzymał się na artykule o Karecie. Palcem dotknął obrazka czerwonego auta na słabej jakości papierze* Niieee, tylko kahrrety, inne samochody są mi całkowicie obojętne *i przekartkował dalej, i dalej, aż do ogłoszeń* Mieszkania nie, mathrrymonialne nie, samochody nie, gspodahrrstwo domowe taa… No to słuchaj *Chrząkniecie* tu nie, tu… trlrwizohrr żeby Cienia oglądać Nie… o… coś dla Ciebie *podnisł na chwile wzrok, po czym chwyciwszy gazetę od góry podniósł nieznacznie* 160cm wzhrrostu, z domu Hedoz, latek 6, nie dziewica, lubi jak się jej wkłada, do wzięcia od zahrraz, nieznaczne ślady użytkowania… 250 khredytów…

Offline

 

#255 2010-01-31 20:05:29

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

Jak ja nie cierpię biurokracji... *Westchnął, doskonale wiedząc, że tutaj już przed nią nie ucieknie, chyba, że na jakieś kosmiczne zadupie. Póki co jednak starał się jak najbardziej unikać papierków i innych dupereli* Nie wiem, co to za samochody, ale fajnie... *Dla niego to by musiał być sporej wielkości samochód, by pomieścić jego wielkogabarytową postać. A takich samochodów raczej nie produkują seriami. No nie licząc furgonetek dostawczych* Yyy... ty o lodówce gadasz, co? *Zapytał nieco zmieszany, bo wolał się upewnić. Kaleesh miał nieco dziwaczne poczucie humoru, więc nie zawsze trzeba brać wszystko na poważnie*

Offline

 
  • Index
  •  » Duukan
  •  » [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy
A tam... w klejnocie berła Cienia – władcy absolutnego, tyrana ubranego w atłasy, czekała na nich niespodzianka...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfishingsuperstars chihuahua charakter