Dominium Cienia

czyli Światy Alternatywne


  • Index
  •  » Duukan
  •  » [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

#226 2010-01-31 16:32:40

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*Ustąpił, czemuż miałby nie ustąpić, to tylko fotel. I tak dzięki temu Seco mógł spojrzeć na Tanga, a  Tang zapewne na Seco. Jaszczurka czmychnęła pod łóżko, zaś Seco leżał na brzuchu z komórką w łapie i , wsparty nieco na kikucie prawej ręki i łokciu lewej – patrzył wracającym do świadomości wzrokiem w kierunku drzwi, a  wiec na Tangorna* Czeeeść… *przeciągnął leniwie i zadarł łeb wyżej, by lepiej widzieć. Źrenice zwężały mu się powoli* A co to jest?

Offline

 

#227 2010-01-31 16:37:12

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*No tak, tradycyjny widok istoty wyrwanej ze snu.* No jak to co? Zamek który miałem ci wymienić, całkiem dobry... biegałem za nim po wysypisku razem z tym... no... *Podrapał się po głowie prawą ręką, bo w lewej trzymał owy zamek. Miał problem z przypomnieniem sobie nazwy tego stworzenia, a chciał sprawdzić co one je* Xemorfon czy jakoś tak... *W każdym razie wzruszył ramionami i wszedł do środka nogą zamykając drzwi, które bez zamka zamknąć się nie chciały.* No, widzę, że ty kolego do rannych ptaszków nie należysz

Offline

 

#228 2010-01-31 16:50:28

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*Zaspany kaleesh uśmiechnął się szeroko, tak tak to on miał we zwyczaju i po kilku pomrukach podniósł siew  koncu do siadu. Siedział zgarbiony, klate miał golą, był tylko w  bokserkach. Na klatce piersiowej widac były biegnące skosem blizny rytualne. Po prawej stronie głębsze niż po lewej. Seco siegnął do twarzy i powiercił kłykciem  oku* To musiałeś szybko spiehrrdalać. I należę – od tygodnia budze się przed siódmą!

Offline

 

#229 2010-01-31 16:56:28

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*Rzucił tylko okiem na blizny kaleesha i zaraz sobie przystawił fotel. Zamek położył na pobliskim stoliku, bo potem zabierze się do montażu, jak się Seco ogarnie. Póki co usiadł sobie ostrożnie na fotelu, by się nie zarwał pod jego ciężarem.* Czemu spierdalać? A właśnie, nie wiesz co ten morfon je? Zwykłe mięso wystarczy? *Cóż, Tang nie bardzo dawał wiarę złej reputacji, która przylgnęła do xenomorphów, dlatego też pytał o ich zwyczaje żywieniowe. Po prostu potraktował je jak zwykłe zwierzęta, choć bardzo prawdopodobne, że gdyby się natknął na innego przedstawiciela tego gatunku, to by mógł go spotkać raczej parszywy los* Ho, ho, to teraz trzeba sobie odespać, co? *Taung uśmiechnął się lekko i nachylił się nieco w kierunku Seco. Jeśli by przyjrzał się twarzy Tanga to zauważyłby kilka świeżych blizn, choć nie tak głębokich. Były to ślady po całkiem ostrej walce*

Offline

 

#230 2010-01-31 17:02:23

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*Twarz zaspanego kaleesha to jedna z najpiękniejszych rzeczy w galaktyce – zapuchnięte, ledwo otwarte powieki, za szerokie źrenice, jakieś odgniotły od guzika poduszki na twarzy, zwędzone nozdrza, przechylony łeb i uśmiech idioty* Genehrralnie miecho, ale ich przysmak to dzieci. Za emehrrytami i khrrewetkami nie przepadają, a  zwykłe miecho z mahrrketu to rharhrrytas dla nich, phrrefehrrują wołowinę. A co, chcesz adoptować jakiegoś xenka ze złomowiska? *Wiercenie w oku przyniosło rezultat. Zamrugał i otworzył oczy już normalnie, szeroko, a źrenice wróciły do normalnego rozmiaru* Nieme, już nie będę spał, bo przylazłeś, to niegrzecznie tak…a  ty co, kto ci mohrrde obhrrobił? *zapytał naturalnym tonem pełnym uprzejmości. Coś w stylu: ooo, masz nową koszulkę (bliznę), ale fajna!*

Offline

 

#231 2010-01-31 17:07:24

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*No czy najpiękniejszy widok w galaktyce to kwestia gustów i akurat Tang nie należał do grona wielbicieli takich scenek. Wolałby już oglądać budzącą się ze snu kobietę jego rasy* Ooo, dzięki, kupię coś w sklepie, bo dzieciaka na żer nie rzucę. A czy chce adoptować? Raczej nie, nie miałbym gdzie trzymać biedaka, bo bydle nawet spore jest... *Wypowiedział to wszystko poważnym tonem, więc nie było mowy o żarcie czy kpinie. Chciał się po prostu odwdzięczyć za pomoc przy poszukiwaniach.* Co? Aaa... robotę znalazłem... tak jakby robotę. Walczę sobie na arenie gladiatorskiej. Jak się wygrywa to całkiem niezła sumka, jak na początek. Ale leczenie też kosztuje, jak się dostanie wpierdol... *Wzruszył ramionami, nie czując złości z powodu tego pytania. Już zdążył się przyzwyczaić do specyficznego zachowania Seco*

Offline

 

#232 2010-01-31 17:11:51

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*Była to jedna z tych chwil ze gdyby Seco usłyszał myśli Tanga to by powiedział,. Ze to nie ma różnicy. I pewnie dostałby w łeb. Szybciej by się obudził, albo wręcz przeciwnie – nigdy by się nie obudził. Kaleesh nabrał powietrza w niemym „ahaaa”, co znaczyło ze wszystko do niego dotarło* Spoko, ja to myślę ze to fucha w sam rhas dla Ciebie. Na pewno się kiedyś wybiohrre, jak skończę ten staż, myślę, bo ranne wstawanie powoli mnie zabija,… pokaż ten zamek *wyciągnął dłoń w nadziei, ze Tang mu poda, bo mu bliżej do stołu niż Secorshy*

Offline

 

#233 2010-01-31 17:17:49

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*No gdyby Seco w ten sposób skomentował urodę kobiety jego rasy (bo nie wiem jak się to odmienia), to pewnie znalazłby się w szpitalu na sali chirurgicznej. Ten temat bywał bardzo drażliwy, ale to pewnie nie tylko wśród Taungów. Dlatego lepiej unikać porównań która kobieta jest piękniejsza...* Noo... nie tracę kondycji, muszę używać umiejętności, które nabyłem w ciągu całego życia. Lepsze to niż stanie przed barem jako bramkarz... to jest taka namiastka bitew w których brałem udział, ale nie przynosi mi to honoru Ale coś do garnka trzeba włożyć, coś zaoszczędzić na przyszłość... *Westchnął cicho i poderwał się na nogi, by podać zamek kaleeshowi. Gdy tylko wstał to fotel wydał z siebie taki dźwięk, który można by uznać za westchnienie ulgi.* Masz... całkiem niezły, jak na mój gust *Rzekł podając przedmiot do ręki Secorshy, by mógłsobie zobaczyć z bliska*

Offline

 

#234 2010-01-31 17:26:15

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*I nie ma się co dziwić, byłaby to wycieczka jak najbardziej zasłuzona, bo takich rzeczy się nie mówi. No ale niestety Seco jest Seco i czasem placi za takie rzeczy – obitym okiem czy spuchniętymi jajcami. I nie ma pretensji* Raczej pojedynków *sprecyzował Seco, przypominając sobie ostatnią walkę jaką widział. Kilka miesięcy temu. Walczyło dwóch predatorów* Na ringach królują pewnie Yautia, co? Fajnie się ich tłucze? *zapytał uśmiechając się półgębkiem, jakby mówił: bo nawet nie dopuszczam do myśli tego ze oni tłuką ciebie. Wziął zamek i podniósł na wysokość oczu, Obrócił kilkakrotnie* Oooo… tylko kuhrrwa po co mi taki zamek, jak klucza od niego nie mam… *westchnął i z czymś w rodzaju smutku popatrzył na Tanga*

Offline

 

#235 2010-01-31 17:32:23

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

No tak... wielkie skurczybyki, ale w końcu ktoś o odpowiednich gabarytach dla mnie, więc to wyzwanie jest *Uśmiechnął się parszywie, bo jak na razie kilku predatorom spuścił łomot, ale to dolna liga. Ci z górnej to dopiero zabijaki i psychopaci... ale minie pewnie trochę czasu nim się tam dopcha. I nie wiedział też, czy koniecznie chce się tam dopchać. Z jednej strony do przodu gnała go ta Mandaloriańska chęć sprawdzenia się, ale z drugiej strony chciałby gdzieś osiąść, kupić małą farmę na jakimś zadupiu. Może i by znalazł kogoś, komu by przekazał całą swoją wiedzę? Kto wie?* Co? Kurwa, nie mów, że się zgubił... *Zaczął szybko grzebać po kieszeniach warcząc cicho ze złości. W końcu wydobył z jednej z nich mały (jak dla niego) metalowy klucz, trochę zardzewiały* Dziada przez godzinę wyciągałem z tego zamka, ale przy okazji naoliwiłem mechanizm, więc działa jak marzenie

Offline

 

#236 2010-01-31 17:37:06

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*Bez słowa położył zamek na kolanie, dziurką od klucza do góry, po czym wziął klucz, obejrzał go pod światło z okna, do czego musiał się przekręcić nieco, po czym chuchnąwszy nań wcisnął zgrabnie w dziurkę i przekręcił. Uśmiechem oznajmił swoje zadowolenie z pracy mechanizmu* Konthrrrola jakości wydała pozytywną opinie. Nie zaghrrazą zdhrrowiu użytkownika i nie pogwałca jego zmysłu kuhrrwa estetycznego, phrrosze zamontować *chwyciwszy zamek z kluczem podrzucił go i podał na powrót Tangowi*

Offline

 

#237 2010-01-31 17:49:44

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

No to ja rozumiem *Uśmiechnął się i spojrzał na drzwi oceniając ich stan techniczny. Cóż, bywało lepiej... mógł nawet wziąć te drzwi z wysypiska, lepsze by pewnie były, ale transportu nie miał więc się trzeba tymi jakoś zająć.* No tu już się schody zaczynają... *Mruknął cicho i rozchylił nieco płaszcz, szukając coś na swoim pasie, który zawsze miał przy sobie. Wygrzebał śrubokręt, jakiś mały zestaw śrubek (wszystko to zabrał na wypadek montażu)*

Offline

 

#238 2010-01-31 18:06:45

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

Wiesz…tylko fajnie będzie jak się do mnie przypiehrrdolą ze zamki wymieniłem żeby kuhrratohrr nie mógł wejść… oni to są nohrrmalnie jebnieci *Kiedy Tang podszedł do drzwi, Seco spuścił nogi z łóżka, i po chwili wyciągnął spod niego swoje ciuchy co by przyodziać się i golizną taungów nie gorszyć, wszak to istoty wrażliwe niezwykle. Po chwili już miał na dupsku spodnie, a  wyżej koszulkę z logo supermarketu. Podszedł do Tangorna* A ja śniadanko zhrrobie! *wycharczał wesoło, podnosząc ramiona jakby chciał ukryć między nimi głowę*

Offline

 

#239 2010-01-31 18:13:48

Tangorn

Gracz

7624051
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Taung
Wiek: 42

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

To mu dorobisz klucz i chuj... *Odparł trochę poirytowany, bo już zdążył się zorientować, że tutejsze władze jakieś takie dziwne. Nawet ta zachłanne Republika z jego czasów była lepsza od tego tutaj. No ale nie ma na co narzekać, trzeba brać się do roboty. Tang przyklęknął przy podniszczonych drzwiach, chwycił lepiej śrubokręt i zabrał się za demontaż starego, zniszczonego zamka. Trochę mu to zajęło, bo pewnie był znacznie starszy od niego i kaleesha razem wziętych. W końcu jednak ustąpił, więc szybko został ciśnięty gdzieś na podłogę. Tang przystąpił do montowania tego nowego, ale musiał nieco poszerzyć wejście śrubokrętem (na szczęście te tradycyjne posiadają wiele różnych zastosowań, nie to co te mechaniczne dziadostwa). Z wielkim uporem udało mu się wcisnąć nowy mechanizm w miejsce starego. Teraz wystarczyło go dokręcić, i sprawdzić, czy działa. Po kilku kolejnych minutach drzwi się ładnie zamykały* No to masz drzwi jak w mordę strzelił!

Offline

 

#240 2010-01-31 18:18:51

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy

*Właściciel chałupy... no może nie właściciel ale główny lokator przez ten czas zamelinował się w kuchni. Otworzył lodówkę i smętnie przeciągnął wzrokiem po pustych pólkach. Raczej niczego treściwego tu nie było.* Musze zhrobić zakupy *Stwierdził sam do siebie z powagą, po czym wyciągnął kiełbasę, by położyć ją na talerz obok. Kiedy Tang coś mówił o strzelaniu  mordę, zaśmiał się* Zajebiście, chodź na kiełbache, bo nic innego nie ma

Offline

 
  • Index
  •  » Duukan
  •  » [Ena Xu, Centrum] Mieszkanie Secorshy
A tam... w klejnocie berła Cienia – władcy absolutnego, tyrana ubranego w atłasy, czekała na nich niespodzianka...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl