Dominium Cienia

czyli Światy Alternatywne

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#61 2010-01-30 23:53:59

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu City] "Oaza"

*Drgnął i odsunął się nagle, kiedy tak nagle zmieniło się jej zachowanie. Jaszczura wystraszyła się i poszła mu po karku, drapiąc, skoczyła za ławkę i ukryła się pod nią. Seco zaś wytrzeszczonymi oczami patrzył na nią jak na wariatkę, bo tak nagle wystrzeliła do tej ewakuacji* Spokojnie, ja tylko o godzinę zapytałem, okej, nie chcesz mówić to nie, sam sphrrawdze,… *I nie spuszczając z niej wzroku, jakby zaraz miała go czymś dźgnąć, sięgnął do kieszeni po telefon. Zerknął na ekranik i schował* Spoko, toż nie trzymam, nie? *przechylił łeb i spojrzał bokiem*

Offline

 

#62 2010-01-31 00:10:27

 Rei

Gracz

Zarejestrowany: 2010-01-15
Punktów :   

Re: [Ena Xu City] "Oaza"

*Uspokoiła się nieco, rzucając zwierzęciu, a raczej fragmentowi ławki, za którą najpewniej się ukryło, nieco przepraszające spojrzenie.* Nie noszę przy sobie działającego (tu podkreśliła) zegarka. Staram się po prostu na oko ocenić porę dnia i jakoś tak zawsze udaje mi się zdążyć w porę. *odparła po chwili ociągania* No, powiedzmy zazwyczaj się udaje *Sprostowała, zadzierając lekko podbródek i śledząc przez moment sklepienie. Gdyby spędził z nią trochę więcej czasu, pewnie zrozumiałby, że takie wybuchy były w jej wykonaniu rzeczą jak najbardziej codzienną. Nigdy nigdzie się nie spieszyła, ale zaaferowana czymś mocno potrafiła dość znacząco wyrażać swoje emocje* To ja się zbieram C'jit... Panie Secorsha *Odparła w końcu, mrużąc lekko oczy* już się nie musisz bać, że ci w ferworze walki coś uszkodzę *dodała, trafnie wyłapując jego wcześniejsze przypuszczenia. Uśmiechnęła się teraz odrobinę łobuzersko, po czym okręciła na palcach i ruszyła w bliżej nieokreślonym kierunku* Byłabym zapomniała... *zatrzymała się jeszcze na moment, wyjmując z tylnej kieszeni spodni małą, pomiętą paczuszkę kociej karmy. Tylko częściowo odwróciła się na powrót w jego stronę, stojąc teraz bokiem. Rzuciła paczuszkę kaleeshowi, niezbyt zamaszystym ruchem, od dołu*... To dla twojej jaszczurki, chociaż wątpię, by jadła takie świństwo *Zaintonowała, z nutą nieuzasadnionego rozbawienia w głosie* No ale możesz przekazać Jerremu, ode mnie, jako podziękowanie za udany obiad *to mówiąc pokręciła lekko głową z uśmiechem i skierowała swe kroki w stronę ,,wyjścia,, z oazy*

Offline

 

#63 2010-01-31 00:16:45

 Secorsha

Administrator

status 2787666
9139520
Zarejestrowany: 2010-01-11
Punktów :   
Rasa: Kaleesh
Wiek: ok 27 (chyba)
Pseudo: Jednoręki Bandyta

Re: [Ena Xu City] "Oaza"

*Seco chwycił karmę i od razu pomyślał o Jerzym. Zanim jeszcze cokolwiek usłyszał. Bo kto to je? Nawet koty tego nie jedzą, tylko ONI. Nie był zadowolony z  jej zachowania, trochę mu to urągało, mięśnie pod skórą twarzy już się napinały, było to trochę widać, ale Seco jakoś wykrzesał z siebie wystarczająco dużo dobrej woli, by nie „ustawić” na odchodnym. Jego wina, był zbyt miły, to się nie opłaca. Kiedy odeszła, jeszcze chwile przyglądał się paczce. Przeczytał skład, co wprawiło go w  trudne do określenia obrzydzenie, potem zabrał się iż  jaszczurką odszedł z owego miejsca, bo na pewno już „manewry” w jego bloku zakończone i można wracać do chałupy*

Offline

 
A tam... w klejnocie berła Cienia – władcy absolutnego, tyrana ubranego w atłasy, czekała na nich niespodzianka...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plJarosławiec agroturystyka